Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Matcher
DECEMBER 2019
 
07
14:00
lör
14:00    
Gamlestadshallen Sporthall
Götaholms BK - Backatorp IF0  -  9  
 
15
20:00
sön
20:00    
Önneredsskolan
Guldhedens IK Svart - Götaholms BK5  -  4  
JANUARI 2020
 
12
18:00
sön
18:00    
Önneredsskolan
Mossens BK P06 Svart - Götaholms BK3  -  4  
FEBRUARI 2020
 
01
09:00
lör
09:00    
Lövgärdet Sporthall
Gunnared KIF - Götaholms BK6  -  1  
 
22
17:15
lör
17:15    
Kronanskolans idrotshall
Älvängens IK P05/06 - Götaholms BK9  -  1  
MARS 2020
 
01
19:00
sön
19:00    
Frejaskolan Sporthall
Assyriska BK - Götaholms BK6  -  2  
 
07
14:00
lör
14:00    
Gamlestadshallen Sporthall
Götaholms BK - Jonsereds IF P062  -  5  
MAJ 2020
 
02
17:30
lör
17:30    
Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - Jonsereds IF Gul5  -  3  
02
17:30
lör
17:30    
Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - Jonsereds IF Gul5  -  3  
 
10
14:30
sön
14:30    
Överåsvallen 1 Konstgräs
Lunden ÖBK Grön - Götaholms BK9  -  2  
10
14:30
sön
14:30    
Överåsvallen 1 Konstgräs
Lunden ÖBK Grön - Götaholms BK9  -  2  
 
16
19:15
lör
19:15    
Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - Azalea BK Orange8  -  3  
16
19:15
lör
19:15    
Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - Azalea BK Orange8  -  3  
 
22
19:00
fre
19:00    
Djupedalsplan A Konstgräs
Mölnlycke IF Svart - Götaholms BK2  -  4  
22
19:00
fre
19:00    
Djupedalsplan A Konstgräs
Mölnlycke IF Svart - Götaholms BK2  -  4  
 
29
19:15
fre
19:15    
Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - Solängens BK Vit2  -  2  
29
19:15
fre
19:15    
Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - Solängens BK Vit2  -  2  
JUNI 2020
 
05
19:15
fre
19:15    
Tuvevallen 2 Konstgräs
Finlandia/Pallo AIF Vit - Götaholms BK8  -  1  
05
19:15
fre
19:15    
Tuvevallen 2 Konstgräs
Finlandia/Pallo AIF Vit - Götaholms BK8  -  1  
 
14
17:30
sön
17:30    
Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - Floda BoIF4  -  3  
14
17:30
sön
17:30    
Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - Floda BoIF4  -  3  
AUGUSTI 2020
 
16
13:00
sön
13:00    
Apelsinplan 2 Konstgrs
Näsets SK Gul - Gtaholms BK  -      
 
23
13:15
sön
13:15    
Ytterns IP 3 konstgräs
Ytterby IS Vit - Gtaholms BK  -      
 
30
15:30
sön
15:30    
Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Gtaholms BK - Ytterby IS Vit  -      
SEPTEMBER 2020
 
05
16:00
lör
16:00    
Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Gtaholms BK - Näsets SK Gul  -      
 
20
16:30
sön
16:30    
Flodala IP 3 KG
Floda BoIF - Gtaholms BK  -      
 
27
12:00
sön
12:00    
Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Gtaholms BK - Finlandia/Pallo AIF Vit  -      
OKTOBER 2020
 
04
16:30
sön
16:30    
Eklandavallen Konstgräs 1
Solängens BK Vit - Gtaholms BK  -      
 
10
13:30
lör
13:30    
Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Gtaholms BK - Mölnlycke IF Svart  -      
 
18
15:00
sön
15:00    
Majvallen 1 Konstgräs
Azalea BK Orange - Gtaholms BK  -      
 
Sponsorer