SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Matcher
DECEMBER 2021
 
31
fre
00:00    
Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - Stenungsunds IF  -      
JANUARI 2022
 
15
14:00
lör
14:00    
Kviberg 2 konstgräs
IFK Göteborg (P17) - Götaholms BK (P17)2  -  2  
 
23
12:15
sön
12:15    
Rydsbergsplan 1 Konstgräs
Lerums IS (HJ) - Götaholms BK (P17)  -      
 
28
18:30
fre
18:30    
Bravida Arena
IF Warta (HJ) - Götaholms BK (HJ)  -      
28
18:30
fre
18:30    
Lemmingsvallens konstgräsplan
Utbynäs SK - Götaholms Bollklubb1  -  4  
30
12:15
sön
12:15    
Rydsbergsplan 1 Konstgräs
Lerums IS (HJ) - Götaholms BK (P17)  -      
FEBRUARI 2022
 
02
18:30
ons
18:30    
Åbyvallen 1 Konstgräs
Solängens BK (HJ) - Götaholms BK (HJ)0  -  3  
06
12:00
sön
12:00    
Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Kullavik IF (P17) - Götaholms BK (P17)1  -  8  
 
23
18:30
ons
18:30    
Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Mölnlycke IF (HJ) - Götaholms BK (HJ)2  -  4  
26
12:00
lör
12:00    
Påvelund 1 Konstgräs
Älvsborg FF (HJ) - Götaholms BK (P17)  -      
MARS 2022
 
05
15:30
lör
15:30    
Ruddalen 2 Konstgräs
Utsiktens BK (P17) - Götaholms BK (P17)4  -  2  
06
12:00
sön
12:00    
Lindevi IP 1 Konstgräs
Lindome GIF (HJ) - Götaholms BK (HJ)5  -  2  
 
12
12:15
lör
12:15    
Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK (HJ) - Kinna IF (HJ)1  -  2  
 
16
18:30
ons
18:30    
Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Sävedalens IF (HJ) - Götaholms BK (HJ)0  -  3  
20
13:00
sön
13:00    
Gaisgården 2 Konstgräs
Götaholms BK (P17) - GAIS (P17)1  -  3  
 
30
20:15
ons
20:15    
Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - GAIS  -      
APRIL 2022
 
07
20:15
tor
20:15    
Åkeredsvallen 2 Konstgräs
Näsets SK 1 - Götaholms BK2  -  1  
 
14
19:45
tor
19:45    
Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - Qviding FIF Vinröd12  -  2  
 
19
20:15
tis
20:15    
Stenkullens IP 2 KG
Stenkullen GoIK - Götaholms BK5  -  2  
 
28
19:45
tor
19:45    
Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - Ytterby IS 28  -  2  
MAJ 2022
 
08
13:00
sön
13:00    
Hjällbovallen 2 Konstgräs
Angered BK/Angered MBIK 1 - Götaholms BK2  -  0  
 
10
19:45
tis
19:45    
Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - Backatorp IF Röd8  -  3  
14
13:00
lör
13:00    
Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - Hovås Billdal IF  -      
 
17
19:45
tis
19:45    
Majvallen 1 Konstgräs
GFF/Azalea BK - Götaholms BK2  -  6  
JUNI 2022
 
01
19:45
ons
19:45    
Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - IF Warta 23  -  1  
05
16:45
sön
16:45    
Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
IK Zenith Grön - Götaholms BK3  -  4  
 
16
20:15
tor
20:15    
Landvetter IP B-plan
Landvetter IS - Götaholms BK3  -  2  
JULI 2022
 
01
19:00
fre
19:00    
Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - Näsets SK 1  -      
AUGUSTI 2022
 
14
14:15
sön
14:15    
Härlanda Park 1 Konstgräs
Qviding FIF Vinröd - Götaholms BK  -      
 
18
18:30
tor
18:30    
Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - Stenkullen GoIK  -      
 
28
14:00
sön
14:00    
Ytterns IP 1 Gräs
Ytterby IS 2 - Götaholms BK  -      
SEPTEMBER 2022
 
01
18:00
tor
18:00    
Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - Angered BK/Angered MBIK 1  -      
 
11
16:15
sön
16:15    
Backavallen 1 Konstgräs
Backatorp IF Röd - Götaholms BK  -      
 
18
12:00
sön
12:00    
Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - GFF/Azalea BK  -      
 
29
20:15
tor
20:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta 2 - Götaholms BK  -      
OKTOBER 2022
 
05
19:45
ons
19:45    
Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - IK Zenith Grön  -      
 
15
13:45
lör
13:45    
Bravida Arena
KF Velebit - Götaholms BK  -      
 
20
19:45
tor
19:45    
Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - Landvetter IS  -      
23
14:15
sön
14:15    
Hedboms Måleri Arena
Nol IK - Götaholms BK  -      
DECEMBER 2022
 
31
lör
00:00    
Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - Nol IK  -      
31
lör
00:00    
Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - KF Velebit  -      
 
Sponsorer