SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Kommande matcher
JUNI 2022
 
30
20:15
tor
20:15    
Herrarseniorer, Överåsvallen 1 Konstgräs
Göteborgs City FF - Götaholms BK  -      
JULI 2022
 
01
19:00
fre
19:00    
Juniorer 17-19 År, Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - Näsets SK 1  -      
AUGUSTI 2022
 
10
19:00
ons
19:00    
P06, Kortedalavallen 1 Gräs
P06 » 
Kortedala IF - Götaholms BK
  -      
10
19:45
ons
19:45    
P07, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
P07 » 
Götaholms BK - IF Warta
  -      
12
20:00
fre
20:00    
P05 , Ruddalen 2 Konstgräs
P05 » 
Västra Frölunda IF - Götaholms BK
  -      
14
14:15
sön
14:15    
Juniorer 17-19 År, Härlanda Park 1 Konstgräs
Qviding FIF Vinröd - Götaholms BK  -      
 
17
18:30
ons
18:30    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - Björndammens BK/Öjersjö IF  -      
17
19:45
ons
19:45    
P06, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
P06 » 
Götaholms BK - Kongahälla/Romelanda/Kode
  -      
18
18:30
tor
18:30    
Juniorer 17-19 År, Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - Stenkullen GoIK  -      
18
19:45
tor
19:45    
P07, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
P07 » 
Götaholms BK - Älvsborg FF Blå
  -      
20
13:00
lör
13:00    
P05 , Gamlestadsvallen 1 Gräs
P05 » 
Götaholms BK - Holmalunds IF
  -      
 
23
19:45
tis
19:45    
P06, Påvelund 1 Konstgräs
P06 » 
Älvsborg FF Svart - Götaholms BK
  -      
24
19:45
ons
19:45    
P05 , Påvelund 1 Konstgräs
P05 » 
Älvsborg FF - Götaholms BK
  -      
25
18:15
tor
18:15    
Herrarseniorer, Spinnarvallen 1 Gräs
Tollereds IF - Götaholms BK  -      
26
19:30
fre
19:30    
P07, Lindevi IP 3 Konstgräs
P07 » 
Lindome GIF Svart - Götaholms BK
  -      
28
14:00
sön
14:00    
Juniorer 17-19 År, Ytterns IP 1 Gräs
Ytterby IS 2 - Götaholms BK  -      
 
30
20:15
tis
20:15    
P06, Tuvevallen 2 Konstgräs
P06 » 
Finlandia/Pallo AIF - Götaholms BK
  -      
31
19:45
ons
19:45    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - Lekstorps IF  -      
SEPTEMBER 2022
 
01
18:00
tor
18:00    
Juniorer 17-19 År, Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - Angered BK/Angered MBIK 1  -      
03
12:30
lör
12:30    
P05 , Gamlestadsvallen 1 Gräs
P05 » 
Götaholms BK - Vänersborgs IF
  -      
03
17:30
lör
17:30    
P07, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
P07 » 
Götaholms BK - Sävedalens IF Blå
  -      
 
09
19:00
fre
19:00    
Herrarseniorer, Bergumsvallen Konstgräs
Bergums IF - Götaholms BK  -      
10
11:45
lör
11:45    
P05 , Hammarviken Arena
P05 » 
Örgryte IS Fotboll - Götaholms BK
  -      
11
16:15
sön
16:15    
Juniorer 17-19 År, Backavallen 1 Konstgräs
Backatorp IF Röd - Götaholms BK  -      
 
14
19:45
ons
19:45    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - Proletären FF  -      
14
20:00
ons
20:00    
P07, Flodala IP 3 KG
P07 » 
Floda BoIF Blå - Götaholms BK
  -      
15
19:45
tor
19:45    
P06, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
P06 » 
Götaholms BK - Backatorp IF Röd
  -      
17
12:30
lör
12:30    
P05 , Gamlestadsvallen 1 Gräs
P05 » 
Götaholms BK - Gerdskens BK
  -      
18
12:00
sön
12:00    
Juniorer 17-19 År, Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - GFF/Azalea BK  -      
 
21
20:00
ons
20:00    
P06, Ytterns IP 3 konstgräs
P06 » 
Ytterby IS - Götaholms BK
  -      
24
12:15
lör
12:15    
Herrarseniorer, Lövgärdesplan 2 Konstgräs
Vatra KIF - Götaholms BK  -      
25
13:00
sön
13:00    
P05 , Ruddalen 1 Konstgräs
P05 » 
Utsiktens BK - Götaholms BK
  -      
25
19:30
sön
19:30    
P07, Backavallen 1 Konstgräs
P07 » 
Backatorp IF Svart - Götaholms BK
  -      
 
28
19:45
ons
19:45    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - Syrianska Göteborg FC  -      
29
20:15
tor
20:15    
Juniorer 17-19 År, Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta 2 - Götaholms BK  -      
30
19:15
fre
19:15    
P07, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
P07 » 
Götaholms BK - Sävedalens IF Röd
  -      
OKTOBER 2022
 
02
12:00
sön
12:00    
P05 , Gamlestadsvallen 1 Gräs
P05 » 
Götaholms BK - Skövde AIK
  -      
 
05
19:45
ons
19:45    
Juniorer 17-19 År, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - IK Zenith Grön  -      
06
19:45
tor
19:45    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - Gamlestaden FF  -      
06
20:15
tor
20:15    
P07, Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
P07 » 
IK Zenith Vit - Götaholms BK
  -      
09
17:00
sön
17:00    
P05 , Härlanda Park 1 Konstgräs
P05 » 
Qviding FIF - Götaholms BK
  -      
 
12
19:45
ons
19:45    
P07, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
P07 » 
Götaholms BK - Näsets SK Vinröd
  -      
15
13:45
lör
13:45    
Juniorer 17-19 År, Bravida Arena
KF Velebit - Götaholms BK  -      
16
12:15
sön
12:15    
Herrarseniorer, Lövgärdesplan 2 Konstgräs
Angered SK - Götaholms BK  -      
 
20
19:45
tor
19:45    
Juniorer 17-19 År, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - Landvetter IS  -      
23
14:15
sön
14:15    
Juniorer 17-19 År, Hedboms Måleri Arena
Nol IK - Götaholms BK  -      
 
Sponsorer