SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Spelade matcher
SEPTEMBER 2021
 
16
18:15
tor
18:15    
Flickor 2012, Vallhamra skola 1 5M5
Sävedalens IF - Götaholms Bollklubb  -      
15
18:15
ons
18:15    
Juniorer 17-19 År, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - IF Väster1  -  4  
 
12
18:00
sön
18:00    
Juniorer 17-19 År, Krokslättsvallen konstgräs
Dalen/Krokslätts FF - Götaholms Bollklubb  -      
12
14:30
sön
14:30    
P09, Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
P09 » 
Götaholms BK Vit - Utbynäs SK Gul
  -      
12
13:15
sön
13:15    
P09, Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
P09 » 
Götaholms BK Blå - Utbynäs SK Röd
  -      
12
12:00
sön
12:00    
P 2011-2012, Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
Götaholms BK Vit - Qviding FIF Vit8  -  1  
12
12:00
sön
12:00    
P 2011-2012, Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
Götaholms BK Blå - Qviding FIF Blå6  -  6  
12
12:00
sön
12:00    
P05 , Gamlestadsvallen 1 Gräs
P05 » 
Götaholms BK - Vänersborgs FK
3  -  4  
12
sön
00:00    
P05 , Hammarviken Arena
P05 » 
Örgryte IS Fotboll - Götaholms BK
  -      
11
13:15
lör
13:15    
Flickor 2012, Gamlestadsvallen konstgräs
Götaholms Bollklubb - Qviding FIF svart  -      
11
13:00
lör
13:00    
Juniorer 17-19 År, Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - Öckerö IF1  -  10
11
12:00
lör
12:00    
P10, Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
P10 » 
Götaholms BK Blå - GAIS Grön
  -      
10
19:15
fre
19:15    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - Kärra KIF1  -  4  
07
20:15
tis
20:15    
P05 , Gaisgården 2 Konstgräs
P05 » 
GAIS - Götaholms BK
3  -  0  
06
20:15
mån
20:15    
Juniorer 17-19 År, Kareby Hed
Kareby IS - Götaholms Bollklubb  -      
 
05
16:30
sön
16:30    
P07, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
P07 » 
Götaholms BK - Sävedalens IF Blå
2  -  4  
05
13:15
sön
13:15    
P 2011-2012, Överåsvallen 11 Konstgräs
Lunden Överås BK Vit - Götaholms BK Blå7  -  7  
05
13:00
sön
13:00    
P10, Stenkullens IP 22 KG
P10 » 
Stenkullen GoIK - Götaholms BK Vit
  -      
05
12:15
sön
12:15    
P 2011-2012, Överåsvallen 12 Konstgräs
Lunden Överås BK Svart - Götaholms BK Vit6  -  11
05
12:00
sön
12:00    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - Utbynäs SK2  -  3  
04
12:45
lör
12:45    
P09, Vallhamra 22 Konstgräs
P09 » 
Sävedalens IF Röd - Götaholms BK Blå
  -      
04
11:30
lör
11:30    
P09, Vallhamra 22 Konstgräs
P09 » 
Sävedalens IF Blå - Götaholms BK Vit
  -      
04
10:00
lör
10:00    
Flickor 2012, Aspevallen C-yta 5M5 plan 1
Lerums IS - Götaholms Bollklubb  -      
02
19:45
tor
19:45    
P05 , Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
P05 » 
Götaholms BK - Vänersborgs FK
  -      
AUGUSTI 2021
 
31
18:00
tis
18:00    
Juniorer 17-19 År, Gamlestadsvallen gräs
Götaholms Bollklubb - Öckerö IF  -      
 
29
14:15
sön
14:15    
Herrarseniorer, Backavallen 1 Konstgräs
Hisingen FC - Götaholms BK6  -  2  
29
13:15
sön
13:15    
P09, Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
P09 » 
Götaholms BK Blå - Qviding FIF Svart
  -      
29
12:00
sön
12:00    
P05 , Gamlestadsvallen 11 Gräs
P05 » 
Götaholms BK - IFK Göteborg
2  -  7  
29
12:00
sön
12:00    
P09, Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
P09 » 
Götaholms BK Vit - Qviding FIF Vit
  -      
28
12:00
lör
12:00    
Flickor 2012, Gamlestadsvallen konstgräs
Götaholms Bollklubb - Jonsered IS  -      
28
12:00
lör
12:00    
P10, Skarpe Nord 12
P10 » 
IK Kongahälla Grön - Götaholms BK Vit
  -      
28
10:30
lör
10:30    
P10, Skarpe Nord 12
P10 » 
IK Kongahälla Vit - Götaholms BK Vit
  -      
27
19:15
fre
19:15    
P07, Härlanda Park 1 Konstgräs
P07 » 
Qviding FIF Svart - Götaholms BK
1  -  6  
25
18:15
ons
18:15    
P05 , Gamlestadsvallen 11 Gräs
P05 » 
Götaholms BK - IF Elfsborg
1  -  3  
25
ons
00:00    
P05 , Gamlestadsvallen 11 Gräs
P05 » 
Götaholms BK - Jönköpings Södra IF
  -      
24
17:45
tis
17:45    
P09, Kviberg
P09 » 
IFK Göteborg - Götaholms Bollklubb
  -      
 
22
14:00
sön
14:00    
Juniorer 17-19 År, Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - Kareby IS/Kongahälla IK3  -  2  
21
16:30
lör
16:30    
P05 , Vänersvallen Nord konstgräs
P05 » 
Vänersborgs IF - Götaholms BK
2  -  3  
21
12:15
lör
12:15    
Juniorer 17-19 År, Bergsjövallen konsgräs
Bergsjö IF - Götaholms Bollklubb  -      
20
18:45
fre
18:45    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - Inter Linné IF2  -  1  
18
18:00
ons
18:00    
P10, Gamlestadsvallen konstgräs
P10 » 
Götaholms Bollklubb - IF Warta
  -      
18
17:00
ons
17:00    
P10, Gamlestadsvallen konstgräs
P10 » 
Götaholms Bollklubb - Warta IF
  -      
17
19:45
tis
19:45    
Juniorer 17-19 År, Majvallen konstrgräs
GFF/Azalea BK - Götaholms Bollklubb  -      
 
15
18:00
sön
18:00    
Juniorer 17-19 År, Krokslättsvallen konstgräs
Dalen/Krokslätts FF - Götaholms BK4  -  6  
14
17:30
lör
17:30    
P07, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
P07 » 
Götaholms BK - Hisingsbacka FC Vit
2  -  4  
13
18:45
fre
18:45    
Herrarseniorer, Kode IP 3 Konstgräs
Kode IF - Götaholms BK5  -  1  
10
19:00
tis
19:00    
Juniorer 17-19 År, Gamlestadsvallen gräs
Götaholms Bollklubb - Assyriska BK  -      
 
04
17:30
ons
17:30    
P05 , Jordbrovallen
P05 » 
Jönköpings Södra IF - Götaholms BK
1  -  2  
 
01
18:00
sön
18:00    
P05 , Gamlestadsvallen 11 Gräs
P05 » 
Götaholms BK - BK Häcken
2  -  2  
JULI 2021
 
29
16:00
tor
16:00    
P05 , Påskbergsvallen IP
P05 » 
Varberg BOIS - Götaholms Bollklubb
  -      
 
03
17:00
lör
17:00    
Herrarseniorer, Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
Neutrala UF - Götaholms BK6  -  0  
JUNI 2021
 
30
19:00
ons
19:00    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - Lunden Överås BK2  -  3  
30
18:00
ons
18:00    
P07, Gamlestadsvallen konstgräs
P07 » 
Götaholms Bollklubb - GAIS
  -      
 
27
14:00
sön
14:00    
Juniorer 17-19 År, Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - Neutrala UF3  -  3  
22
19:30
tis
19:30    
P05 , Gaisgården 2 Konstgräs
P05 » 
GAIS - Götaholms BK
3  -  0  
 
20
17:30
sön
17:30    
P10, Övrig plats
P10 » 
Backatorp IF - Götaholms Bollklubb
  -      
20
12:00
sön
12:00    
Flickor 2012, Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
Götaholms BK - Gunnilse IS  -      
20
11:00
sön
11:00    
P 2011-2012, Överåsvallen 12 Konstgräs
Lunden Överås BK Svart - Götaholms BK Vit1  -  9  
20
10:00
sön
10:00    
P 2011-2012, Överåsvallen 12 Konstgräs
Lunden Överås BK Vit - Götaholms BK Blå2  -  7  
19
13:30
lör
13:30    
P07, Gamlestadsvallen konstgräs
P07 » 
Götaholms Bollklubb - IFK Göteborg
  -      
18
19:00
fre
19:00    
Herrarseniorer, Flodala IP 1 Gräs
Floda BoIF - Götaholms BK  -      
18
18:45
fre
18:45    
Herrarseniorer, Åkeredsvallen
Näset SK - Götaholms Bollklubb0  -  3  
17
18:30
tor
18:30    
Juniorer 17-19 År, Hedboms Måleri Arena
Nol IK - Götaholms BK5  -  4  
15
18:30
tis
18:30    
P05 , Gamlestadsvallen 11 Gräs
P05 » 
Götaholms BK - Stenungsunds IF
4  -  2  
15
17:15
tis
17:15    
P10, Gamlestadsvallen konstgräs
P10 » 
Götaholms Bollklubb - BK Skottfint
  -      
 
13
14:00
sön
14:00    
P10, Lillhagsparken 12
P10 » 
Backatorp IF Röd - Götaholms BK Vit
  -      
13
14:00
sön
14:00    
P10, Lillhagsparken 11
P10 » 
Backatorp IF Svart - Götaholms BK Blå
  -      
13
12:00
sön
12:00    
P 2011-2012, Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
Götaholms BK Blå - GAIS Svart2  -  5  
13
12:00
sön
12:00    
P 2011-2012, Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
Götaholms BK Vit - GAIS Grön  -      
12
13:30
lör
13:30    
P07, Gamlestadsvallen konstgräs
P07 » 
Götaholms Bollklubb - BK häcken
1  -  3  
12
13:15
lör
13:15    
P09, Röda Vallen
P09 » 
Proletären FF - Götaholms BK
  -      
12
12:00
lör
12:00    
Flickor 2012, Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
Götaholms BK - GAIS  -      
11
19:00
fre
19:00    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - United Africa FC  -      
10
19:00
tor
19:00    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen gräs
Götaholms Bollklubb - Gamlestaden FF1  -  0  
09
19:30
ons
19:30    
P05 , Gamlestadsvallen 1 Gräs
P05 » 
Götaholms BK - Örgryte IS Fotboll
2  -  5  
08
19:45
tis
19:45    
Juniorer 17-19 År, Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - IF Väster4  -  3  
07
18:00
mån
18:00    
P10, Velebit IP 12 Gräs
P10 » 
KF Velebit 1 - Götaholms BK Blå
  -      
 
06
13:15
sön
13:15    
P10, Velebit IP 12 Gräs
P10 » 
KF Velebit 2 - Götaholms BK Vit
  -      
05
16:00
lör
16:00    
P07, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
P07 » 
Götaholms BK - Backatorp IF Svart
2  -  3  
05
15:00
lör
15:00    
P05 , Vänersvallen Syd
P05 » 
Vänersborgs FK - Götaholms BK
5  -  3  
05
12:00
lör
12:00    
P09, Gunnaredsplan 11 Konstgräs
P09 » 
Gunnared KIF - Götaholms BK
  -      
03
19:00
tor
19:00    
Herrarseniorer, Bergsjövallen 1 Gräs
Bergsjö IF - Götaholms BK  -      
03
18:30
tor
18:30    
P 2011-2012, Kviberg 9 5m5 nr 1
Bergsjön SK Gul - Götaholms BK Blå  -      
03
18:30
tor
18:30    
P 2011-2012, Kviberg 9 5m5 nr 2
Bergsjön SK Svart - Götaholms BK Vit  -      
03
18:15
tor
18:15    
Flickor 2012, Aspevallen C-yta 5M5 plan 1
Lerums IS 3 - Götaholms BK  -      
01
18:15
tis
18:15    
Juniorer 17-19 År, Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
IK Zenith Vit - Götaholms BK3  -  0  
MAJ 2021
 
30
15:30
sön
15:30    
P09, Gamlestadsvallen konstgräs
P09 » 
Götaholms Bollklubb - Kortedala IF
  -      
30
15:00
sön
15:00    
P05 , Kviberg 2 konstgräs
P05 » 
IFK Göteborg - Götaholms BK
  -      
30
13:15
sön
13:15    
P10, Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
P10 » 
Götaholms BK Blå - Kärra KIF Blå
  -      
30
13:15
sön
13:15    
P10, Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
P10 » 
Götaholms BK Vit - Kärra KIF Gul
  -      
30
12:00
sön
12:00    
P 2011-2012, Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
Götaholms BK Vit - Angered MBIK Svart4  -  3  
30
12:00
sön
12:00    
P 2011-2012, Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
Götaholms BK Blå - Angered MBIK Vit4  -  4  
29
15:00
lör
15:00    
Juniorer 17-19 År, Särö IP A
Kullavik IF - Götaholms Bollklubb  -      
29
14:00
lör
14:00    
P05 , Hammarviken arena
P05 » 
Örgryte IS - Götaholms Bollklubb
  -      
29
13:15
lör
13:15    
P07, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
P07 » 
Götaholms BK - Öckerö IF
19  -  0  
29
12:00
lör
12:00    
Flickor 2012, Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
Götaholms BK - Sävedalens IF  -      
29
12:00
lör
12:00    
P09, Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
P09 » 
Götaholms BK - Bergums IF
  -      
28
19:00
fre
19:00    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - FC Bosona-Bosna IF  -      
26
18:30
ons
18:30    
P10, Gamlestadsvallen konstgräs
P10 » 
Götaholms Bollklubb Vit - Balltorp 1
  -      
26
18:30
ons
18:30    
P10, Gamlestadsvallen konstgräs
P10 » 
Götaholms Bollklubb Blå - Balltorp 2
  -      
 
23
14:00
sön
14:00    
Juniorer 17-19 År, Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - IF Mölndal Fotboll0  -  5  
23
14:00
sön
14:00    
P10, Ytterns IP 41
P10 » 
Ytterby IS Blå - Götaholms BK Vit
  -      
23
14:00
sön
14:00    
P10, Ytterns IP 42
P10 » 
Ytterby IS Grön - Götaholms BK Blå
  -      
22
15:15
lör
15:15    
P07, Hovås Billdal Arena 1
P07 » 
Hovås Billdal IF 2 - Götaholms BK
4  -  0  
22
12:30
lör
12:30    
P05 , Gamlestadsvallen 11 Gräs
P05 » 
Götaholms BK - Vänersborgs IF
4  -  6  
22
12:00
lör
12:00    
P09, Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
P09 » 
Götaholms BK - Angered MBIK
3  -  2  
21
19:15
fre
19:15    
Herrarseniorer, Klarebergsvallen 1 Gräs
Kärra KIF - Götaholms BK  -      
19
18:30
ons
18:30    
P 2011-2012, Kviberg 9 5m5 nr 2
Utbynäs SK Röd - Götaholms BK Blå4  -  14
19
18:30
ons
18:30    
P 2011-2012, Kviberg 9 5m5 nr 1
Utbynäs SK Blå - Götaholms BK Vit1  -  6  
19
18:00
ons
18:00    
P05 , Gamlestadsvallen gräs
P05 » 
Götaholms Bollklubb - BK Häcken
1  -  0  
 
16
12:00
sön
12:00    
P05 , Gamlestadsvallen gräs
P05 » 
Götaholms Bollklubb - Västra Frölunda IF
2  -  3  
16
12:00
sön
12:00    
P07, Gamlestadsvallen konstgräs
P07 » 
Götaholms Bollklubb - GAIS
6  -  7  
15
13:00
lör
13:00    
P09, Hjällbovallen
P09 » 
Gunnilse IS 1 - Götaholms Bollklubb Vit
2  -  4  
15
13:00
lör
13:00    
P09, Hjällbovallen
P09 » 
Gunnilse IS 2 - Götaholms Bollklubb Blå
2  -  11
15
12:15
lör
12:15    
Herrarseniorer, Lemmingvallen 1 Gräs
Utbynäs SK - Götaholms BK  -      
14
19:00
fre
19:00    
Juniorer 17-19 År, Prästängen 1 Konstgräs
Öckerö IF - Götaholms BK4  -  2  
11
19:45
tis
19:45    
P05 , Gamlestadsvallen konstgräs
P05 » 
Götaholms Bollklubb - Assyriska BK
9  -  2  
 
09
13:15
sön
13:15    
P 2011-2012, Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
Götaholms BK Vit - Qviding FIF Vit7  -  0  
09
13:15
sön
13:15    
P 2011-2012, Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
Götaholms BK Blå - Qviding FIF Blå8  -  4  
09
12:00
sön
12:00    
P10, Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
P10 » 
Götaholms BK Blå - Älvängens IK Blå
  -      
09
12:00
sön
12:00    
P10, Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
P10 » 
Götaholms BK Vit - Älvängens IK Vit
  -      
08
15:00
lör
15:00    
P07, Gamlestadsvallen konstgräs
P07 » 
Götaholms Bollklubb - Kode if
4  -  8  
08
13:45
lör
13:45    
P09, Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
P09 » 
Kärra KIF Vit - Götaholms BK
3  -  4  
07
19:00
fre
19:00    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - Hisingen FC  -      
06
19:30
tor
19:30    
P05 , Gamlestadsvallen konstgräs
P05 » 
Götaholms Bollklubb P16 - GAIS
0  -  4  
06
18:15
tor
18:15    
Flickor 2012, Jonsereds IP 22 Konstgräs
Jonsereds IF¨ - Götaholms BK  -      
05
20:15
ons
20:15    
P05 , Ruddalen 1 konstgräs
P05 » 
Utsikten BK - Götaholms Bollklubb
4  -  1  
05
17:20
ons
17:20    
P10, Sälöfjordsplan konstgräs
P10 » 
IF Warta Svart - Götaholms Bollklubb Vit
  -      
05
17:15
ons
17:15    
P10, Sälöfjordsplan konstgräs
P10 » 
IF Warta Vit - Götaholms Bollklubb Blå
  -      
03
20:15
mån
20:15    
P07, Vallhamra 2 Konstgräs
P07 » 
Sävedalens IF Blå - Götaholms BK
  -      
 
02
13:15
sön
13:15    
Herrarseniorer, Lemmingvallen 1 Gräs
Inter Linné IF - Götaholms BK  -      
01
13:00
lör
13:00    
P09, Gamlestadsvallen konstgräs
P09 » 
Götaholms Bollklubb Blå - Kortedala IF 2
0  -  0  
01
12:00
lör
12:00    
Flickor 2012, Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
Götaholms BK - Floda BoIF  -      
01
12:00
lör
12:00    
P09, Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
P09 » 
Götaholms BK - Kortedala IF Gul
  -      
01
12:00
lör
12:00    
P09, Gamlestadsvallen konstgräs
P09 » 
Götaholms Bollklubb Vit - Kortedala IF 1
8  -  11
APRIL 2021
 
24
16:00
lör
16:00    
P07, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
P07 » 
Götaholms BK - Qviding FIF Svart
  -      
24
12:00
lör
12:00    
Flickor 2012, Hjällbovallen 5 Gräs 7M7
Gunnilse IS - Götaholms BK  -      
24
12:00
lör
12:00    
P09, Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
P09 » 
Götaholms BK - Lunden Överås BK Vit
  -      
23
fre
00:00    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - Kode IF  -      
 
16
fre
00:00    
Herrarseniorer, Överåsvallen 1 Konstgräs
Lunden Överås BK - Götaholms BK  -      
 
10
lör
00:00    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - Neutrala UF  -      
MARS 2021
 
26
19:15
fre
19:15    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen konstgräs
Götaholms Bollklubb - Kungsladugård BK  -      
 
20
12:00
lör
12:00    
P05 , Gamlestadsvallen konstgräs
P05 » 
Götaholms Bollklubb - Tölö IF
  -      
19
19:15
fre
19:15    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen konstgräs
Götaholms Bollklubb - Mossen BK  -      
 
14
14:00
sön
14:00    
Juniorer 17-19 År, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - Jonsereds IF  -      
14
14:00
sön
14:00    
Juniorer 17-19 År, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - Jonsereds IF  -      
13
12:00
lör
12:00    
P05 , Gamlestadsvallen konstgräs
P05 » 
Götaholms Bollklubb - Falkenberg FF
  -      
12
19:15
fre
19:15    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen konstgräs
Götaholms Bollklubb - Azalea BK  -      
 
06
11:30
lör
11:30    
P05 , Gamlestadsvallen konstgräs
P05 » 
Götaholms Bollklubb - Torslanda IK
  -      
05
19:15
fre
19:15    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen konstgräs
Götaholms Bollklubb - Sävedalen IF Herrjuniorer  -      
03
18:45
ons
18:45    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen konstgräs
Götaholms Bollklubb - Älvängen IK  -      
FEBRUARI 2021
 
28
15:00
sön
15:00    
Herrarseniorer, Härlanda Park 1
Götaholms Bollklubb - Angered MBIK  -      
27
15:00
lör
15:00    
Herrarseniorer, Härlanda Park 1
Partille IF - Götaholms Bollklubb  -      
26
18:30
fre
18:30    
P05 , Kviberg 5 konstgräs
P05 » 
Götaholms Bollklubb - IFK Göteborg
  -      
 
20
12:00
lör
12:00    
P05 , Bergsjövallens konsgräs
P05 » 
Götaholms Bollklubb - Falkenberg FF
  -      
19
19:15
fre
19:15    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen konstgräs
Götaholms Bollklubb - Finlandia/Pallo AIF  -      
 
14
11:05
sön
11:05    
P07, Sparrås Idrottshall
P07 » 
FC Komarken - Götaholms BK
  -      
 
06
14:30
lör
14:30    
P05 , Ruddalen 2 konstgräs
P05 » 
Västra Frölunda IF - Götaholms Bollklubb
  -      
06
10:05
lör
10:05    
P07, Utmarksskolan Sporthall
P07 » 
Götaholms BK - Askims IK Röd
  -      
JANUARI 2021
 
31
sön
00:00    
P07, Vimmervi 22 Konstgräs
P07 » 
Nödinge SK Fotboll P06 - Götaholms BK
  -      
 
18
18:35
mån
18:35    
P07, Gärdssåsskolan Sporthall
P07 » 
Mossens BK Gul - Götaholms BK
  -      
 
09
14:05
lör
14:05    
P07, Gamlestadshallen Sporthall
P07 » 
Götaholms BK - KF Velebit Vit
  -      
DECEMBER 2020
 
19
12:05
lör
12:05    
P07, Novahallen
P07 » 
Lerums IS P06 - Götaholms BK
  -      
 
13
10:05
sön
10:05    
P07, Utmarksskolan Sporthall
P07 » 
Götaholms BK - Qviding FIF Vit
  -      
 
Sponsorer