SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Spelade matcher
JUNI 2022
 
26
15:00
sön
15:00    
P05 , Undavallen Konstgräs
P05 » 
Herrestads AIF - Götaholms BK
7  -  3  
23
17:00
tor
17:00    
P09, Rosenhill 11
P09 » 
Eriksbergs IF 1 - Götaholms BK Blå
1  -  1  
22
19:15
ons
19:15    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - Gunnared KIF4  -  1  
 
18
12:45
lör
12:45    
P 2012, Vallhamra 22 Konstgräs
P 2012 » 
Sävedalens IF Vit - Götaholms BK Blå
  -      
18
11:30
lör
11:30    
P 2012, Vallhamra 22 Konstgräs
P 2012 » 
Sävedalens IF Röd - Götaholms BK Vit
  -      
16
20:15
tor
20:15    
Juniorer 17-19 År, Landvetter IP B-plan
Landvetter IS - Götaholms BK3  -  2  
15
19:45
ons
19:45    
P07, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
P07 » 
Götaholms BK - Floda BoIF Blå
2  -  2  
15
19:15
ons
19:15    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - Angered SK9  -  1  
14
19:00
tis
19:00    
P05 , Gamlestadsvallen 1 Gräs
P05 » 
Götaholms BK - Qviding FIF
2  -  3  
 
12
14:00
sön
14:00    
P05 , Lillegårdens IP, A-plan
P05 » 
Skövde AIK - Götaholms BK
4  -  2  
12
13:15
sön
13:15    
P 2012, Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
P 2012 » 
Götaholms BK Vit - Stenkullen GoIK Röd
  -      
12
12:00
sön
12:00    
Flickor 2012, Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
Götaholms BK - Jonsereds IF 2  -      
12
12:00
sön
12:00    
P 2012, Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
P 2012 » 
Götaholms BK Blå - Stenkullen GoIK Blå
  -      
11
13:00
lör
13:00    
P09, Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
P09 » 
Götaholms BK Blå - Landvetter IS Svart
3  -  3  
11
12:00
lör
12:00    
P10, Gunnaredsplan 12 Konstgräs
P10 » 
Gunnared KIF - Götaholms BK Blå
  -      
10
18:00
fre
18:00    
P06, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
P06 » 
Götaholms BK - Lindome GIF Vit
7  -  2  
09
20:15
tor
20:15    
P07, Åkeredsvallen 2 Konstgräs
P07 » 
Näsets SK Vinröd - Götaholms BK
1  -  4  
09
19:00
tor
19:00    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen 1 Gräs
Gamlestaden FF - Götaholms BK1  -  4  
 
05
16:45
sön
16:45    
Juniorer 17-19 År, Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
IK Zenith Grön - Götaholms BK3  -  4  
05
12:00
sön
12:00    
P09, Apelsinplan 21 Konstgräs
P09 » 
Näsets SK Lag Röd - Götaholms BK Blå
0  -  1  
04
09:00
lör
09:00    
P10, Länsmansgårdens IP KG 21 & 22
P10 » 
Integrationssammandrag - Götaholms Bollklubb
  -      
03
19:15
fre
19:15    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen 1 Gräs
Syrianska Göteborg FC - Götaholms BK0  -  3  
02
19:45
tor
19:45    
P05 , Gamlestadsvallen 1 Gräs
P05 » 
Götaholms BK - Utsiktens BK
1  -  6  
01
19:45
ons
19:45    
Juniorer 17-19 År, Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - IF Warta 23  -  1  
01
19:45
ons
19:45    
P07, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
P07 » 
Götaholms BK - IK Zenith Vit
7  -  3  
01
18:00
ons
18:00    
P13, Kviberg 9 5m5 nr 1
P13 » 
Bergsjön SK Vit - Götaholms BK
  -      
MAJ 2022
 
29
13:15
sön
13:15    
P 2012, Härlanda 22
P 2012 » 
Qviding FIF Vit - Götaholms BK Vit
  -      
29
12:00
sön
12:00    
Flickor 2012, Slättadamm 4 Gräs 7-manna
BK Häcken 1 - Götaholms BK  -      
29
12:00
sön
12:00    
P 2012, Härlanda 22
P 2012 » 
Qviding FIF Blå - Götaholms BK Blå
  -      
29
12:00
sön
12:00    
P13, Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
P13 » 
Götaholms BK - Angered MBIK Svart
  -      
28
13:15
lör
13:15    
P10, Härlanda 21
P10 » 
Qviding FIF Gul - Götaholms BK Blå
  -      
28
13:00
lör
13:00    
P05 , Gerdskenvallen A-plan
P05 » 
Gerdskens BK - Götaholms BK
2  -  5  
25
19:15
ons
19:15    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - Vatra KIF1  -  2  
25
19:00
ons
19:00    
P07, Furulundsplan 1 Konstgräs
P07 » 
Sävedalens IF Röd - Götaholms BK
2  -  3  
23
18:30
mån
18:30    
P05 , Gamlestadsvallen 1 Gräs
P05 » 
Götaholms BK - Norrby IF
3  -  1  
 
22
16:15
sön
16:15    
Herrarseniorer, Åkeredsvallen 2 Konstgräs
Proletären FF - Götaholms BK  -      
22
15:00
sön
15:00    
P07, Gamlestadsvallen konstgräs
P07 » 
Götaholms Bollklubb Blå - Götaholms Bollklubb Vit
  -      
22
14:30
sön
14:30    
P09, Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
P09 » 
Götaholms BK Blå - Mölnlycke IF Gul
3  -  0  
22
13:15
sön
13:15    
P 2012, Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
P 2012 » 
Götaholms BK Vit - Kortedala IF 1
  -      
22
13:15
sön
13:15    
P 2012, Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
P 2012 » 
Götaholms BK Blå - Kortedala IF 1
  -      
22
12:00
sön
12:00    
Flickor 2012, Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
Götaholms BK - IFK Björkö  -      
22
12:00
sön
12:00    
P10, Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
P10 » 
Götaholms BK Blå - Utbynäs SK Vit
  -      
18
19:00
ons
19:00    
P05 , Gamlestadsvallen 1 Gräs
P05 » 
Götaholms BK - Örgryte IS Fotboll
1  -  2  
17
19:45
tis
19:45    
Juniorer 17-19 År, Majvallen 1 Konstgräs
GFF/Azalea BK - Götaholms BK2  -  6  
17
19:45
tis
19:45    
P06, Fjärdingsplan KG
P06 » 
Lundby IF Vit - Götaholms BK
2  -  2  
 
15
13:15
sön
13:15    
Flickor 2012, Slättadamm 4 Gräs 7-manna
BK Häcken 2 - Götaholms BK  -      
15
13:00
sön
13:00    
P05 , Vänersvallen Nord konstgräs
P05 » 
Vänersborgs IF - Götaholms BK
  -      
15
12:30
sön
12:30    
P 2012, Öjersjö IP 12 Konstgräs
P 2012 » 
Öjersjö IF Vit - Götaholms BK Blå
  -      
15
12:00
sön
12:00    
P10, Lemmingvallen 22 Konstgräs
P10 » 
Utbynäs SK Gul - Götaholms BK Blå
  -      
15
12:00
sön
12:00    
P13, Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
P13 » 
Götaholms BK - Lunden Överås BK Grön
  -      
14
13:00
lör
13:00    
Juniorer 17-19 År, Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - Hovås Billdal IF  -      
14
11:30
lör
11:30    
P09, Ytterns IP 31
P09 » 
Ytterby IS Vit - Götaholms BK Blå
  -      
11
20:15
ons
20:15    
P07, Påvelund 1 Konstgräs
P07 » 
Älvsborg FF Blå - Götaholms BK
2  -  2  
11
19:45
ons
19:45    
P06, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
P06 » 
Götaholms BK - Lunden ÖBK
3  -  0  
11
19:15
ons
19:15    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - Bergums IF5  -  1  
10
19:45
tis
19:45    
Juniorer 17-19 År, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - Backatorp IF Röd8  -  3  
 
08
13:15
sön
13:15    
P09, Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
P09 » 
Götaholms BK Blå - IF Mölndal Fotboll Röd
3  -  5  
08
13:15
sön
13:15    
P 2012, Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
P 2012 » 
Götaholms BK Blå - Qviding FIF Rosa
  -      
08
13:00
sön
13:00    
Juniorer 17-19 År, Hjällbovallen 2 Konstgräs
Angered BK/Angered MBIK 1 - Götaholms BK2  -  0  
08
12:20
sön
12:20    
Lekgrupp P14/15, Jonsered IP
Götaholms Bollklubb P14 - Gunnilse IS Blå  -      
08
12:00
sön
12:00    
Flickor 2012, Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
Götaholms BK - Qviding FIF Vinröd  -      
08
12:00
sön
12:00    
P 2012, Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
P 2012 » 
Götaholms BK Vit - Qviding FIF Vinröd
  -      
08
12:00
sön
12:00    
P13, Kviberg 9 5m5 nr 2
P13 » 
Utbynäs SK Grön - Götaholms BK
  -      
08
11:00
sön
11:00    
Lekgrupp P14/15, Jonsered IP
Götaholms Bollklubb P14 - Lerum IS 3  -      
08
09:40
sön
09:40    
Lekgrupp P14/15, Jonsered IP
Lunden ÖBK 3 - Götaholms Bollklubb P14  -      
08
09:10
sön
09:10    
Lekgrupp P14/15, Jonsered IP
Sammandrag - Götaholms Bollklubb  -      
07
13:00
lör
13:00    
Lekgrupp P14/15, Jonsered IP
Lunden ÖBK P15:3 - Götaholms Bollklubb P15  -      
07
12:40
lör
12:40    
Lekgrupp P14/15, Jonsered IP
Jonsered IF svart - Götaholms Bollklubb P15  -      
07
12:00
lör
12:00    
Lekgrupp P14/15, Jonsered IP
Götaholms Bollklubb P15 - Gais Vit  -      
07
12:00
lör
12:00    
P10, Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
P10 » 
Götaholms BK Blå - Lekstorps IF 1
  -      
07
10:50
lör
10:50    
Lekgrupp P14/15, Jonsered IP
Sammandrag - Götaholms Bollklubb  -      
06
19:15
fre
19:15    
P06, Djupedalsplan B Konstgräs
P06 » 
Mölnlycke IF Svart - Götaholms BK
3  -  1  
05
19:00
tor
19:00    
Herrarseniorer, LP Idrottsplats 1
Lekstorps IF - Götaholms BK3  -  5  
04
19:45
ons
19:45    
P07, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
P07 » 
Götaholms BK - Backatorp IF Svart
4  -  4  
03
18:45
tis
18:45    
P05 , Gamlestadsvallen 1 Gräs
P05 » 
Götaholms BK - Älvsborg FF
1  -  0  
 
01
15:30
sön
15:30    
P 2012, Kviberg 3:1 gräs 7M7
P 2012 » 
Utbynäs SK Röd - Götaholms BK Vit
  -      
01
15:30
sön
15:30    
P 2012, Kviberg 3:2 gräs 7M7
P 2012 » 
Utbynäs SK Gul - Götaholms BK Vit
  -      
01
14:00
sön
14:00    
P05 , Brogårdsvallen A-plan
P05 » 
Holmalunds IF - Götaholms BK
1  -  1  
01
12:30
sön
12:30    
P09, Åkeredsvallen 21 Konstgräs
P09 » 
Proletären FF 2 - Götaholms BK Blå
8  -  3  
01
12:00
sön
12:00    
Flickor 2012, Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
Götaholms BK - GAIS  -      
01
11:00
sön
11:00    
P13, Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
P13 » 
Götaholms BK - Utbynäs SK Röd
  -      
APRIL 2022
 
30
12:00
lör
12:00    
P10, Härlanda 21
P10 » 
Qviding FIF Vinröd - Götaholms BK Blå
  -      
29
19:30
fre
19:30    
P07, Vallhamra 2 Konstgräs
P07 » 
Sävedalens IF Blå - Götaholms BK
2  -  2  
29
19:15
fre
19:15    
P06, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
P06 » 
Götaholms BK - Qviding FIF Vinröd
2  -  4  
28
19:45
tor
19:45    
Juniorer 17-19 År, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - Ytterby IS 28  -  2  
27
19:45
ons
19:45    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - Tollereds IF4  -  2  
 
24
13:15
sön
13:15    
P09, Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
P09 » 
Götaholms BK Blå - Hisingsbacka FC Vit
1  -  0  
24
12:00
sön
12:00    
Flickor 2012, Jonsereds IP 22 Konstgräs
Jonsereds IF 2 - Götaholms BK  -      
24
12:00
sön
12:00    
P 2012, Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
P 2012 » 
Götaholms BK Vit - Floda BoIF Blå
  -      
24
12:00
sön
12:00    
P 2012, Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
P 2012 » 
Götaholms BK Vit - Floda BoIF Blå
  -      
24
09:30
sön
09:30    
P13, Gaisgården 22
P13 » 
GAIS Svart - Götaholms BK
  -      
23
16:45
lör
16:45    
P06, Vallhamra 2 Konstgräs
P06 » 
Sävedalens IF Röd - Götaholms BK
3  -  3  
23
12:15
lör
12:15    
Herrarseniorer, Öjersjö IP 1 Konstgräs
Björndammens BK/Öjersjö IF - Götaholms BK3  -  3  
23
12:00
lör
12:00    
P10, Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
P10 » 
Götaholms BK Blå - Jonsereds IF
  -      
21
19:30
tor
19:30    
P05 , Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
P05 » 
Götaholms BK - Västra Frölunda IF
3  -  4  
20
19:45
ons
19:45    
P07, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
P07 » 
Götaholms BK - Lindome GIF Svart
3  -  5  
19
20:15
tis
20:15    
Juniorer 17-19 År, Stenkullens IP 2 KG
Stenkullen GoIK - Götaholms BK5  -  2  
18
16:45
mån
16:45    
P07, Gamlestadsvallen konstgräs
P07 » 
Götaholms Bollklubb - Ale United
  -      
 
17
14:00
sön
14:00    
P05 , Ramnavallen konstgräs
P05 » 
Norrby IF - Götaholms BK
5  -  3  
17
11:00
sön
11:00    
P06, ÖIS gården
P06 » 
Öjersjö IF - Götaholms Bollklubb
  -      
16
16:00
lör
16:00    
P06, Åkeredsvallen
P06 » 
Götaholms Bollklubb - Hobro IK 2
  -      
16
10:30
lör
10:30    
P06, Kobben 1
P06 » 
Lunds BK - Götaholms Bollklubb
  -      
14
19:45
tor
19:45    
Juniorer 17-19 År, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - Qviding FIF Vinröd12  -  2  
13
19:45
ons
19:45    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - Göteborgs City FF6  -  2  
 
10
15:00
sön
15:00    
P07, Lövgärdesplan
P07 » 
Angered MBIK - Götaholms Bollklubb
  -      
10
14:15
sön
14:15    
Herrarseniorer, Bläsebovallen 1 Konstgräs
Gunnared KIF - Götaholms BK1  -  1  
10
12:30
sön
12:30    
P09, Bläsebovallen 11 Konstgräs
P09 » 
Gunnared KIF - Götaholms BK Blå
7  -  2  
10
12:15
sön
12:15    
P06, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
P06 » 
Götaholms BK - Utsiktens BK
3  -  3  
09
13:00
lör
13:00    
P05 , Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
P05 » 
Götaholms BK - Herrestads AIF
2  -  3  
09
09:00
lör
09:00    
P13, Gamlestadsvallen konstgräs
P13 » 
Götaholms Bollklubb - Utbynäs SK
  -      
07
20:15
tor
20:15    
Juniorer 17-19 År, Åkeredsvallen 2 Konstgräs
Näsets SK 1 - Götaholms BK2  -  1  
 
03
12:00
sön
12:00    
P06, Gamlestadsvallen konstgräs
P06 » 
Götaholms Bollklubb - Kullavik IF
  -      
02
11:15
lör
11:15    
P 2012, Överåsvallen
P 2012 » 
Lunden ÖBK 2 - Götaholms Bollklubb Vit
  -      
02
10:15
lör
10:15    
P 2012, Överåsvallen
P 2012 » 
Lunden ÖBK 1 - Götaholms Bollklubb Blå
  -      
01
19:00
fre
19:00    
P07, Vallhamra IP
P07 » 
Sävedalen IF P07 - Götaholms Bollklubb
  -      
MARS 2022
 
30
20:15
ons
20:15    
Juniorer 17-19 År, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - GAIS  -      
 
27
15:00
sön
15:00    
P10, Gamlestadsvallen konstgräs
P10 » 
Surte IS FK - Götaholms BK Blå
  -      
27
12:00
sön
12:00    
P06, Gamlestadsvallen konstgräs
P06 » 
Götaholms Bollklubb - Lunden ÖBK
  -      
27
10:30
sön
10:30    
P09, Gamlestadsvallen konstgräs
 
P09 » 
Götaholms Bollklubb -
  -      
26
13:00
lör
13:00    
P 2012, Gamlestadsvallen konstgräs
P 2012 » 
Götaholms Bollklubb Vit - Partille IF 2
  -      
26
12:00
lör
12:00    
P 2012, Gamlestadsvallen konstgräs
P 2012 » 
Götaholms Bollklubb Blå - Partille IF 1
  -      
25
19:00
fre
19:00    
P07, Gamlestadsvallen konstgräs
P07 » 
Götaholms BK Blå - Götaholm BK Vit
  -      
24
20:00
tor
20:00    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen konstgräs
Croatia Götborg - Götaholms Bollklubb  -      
 
20
14:15
sön
14:15    
P10, Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
P10 » 
Götaholms BK Blå - Hönö IS Vit
  -      
20
13:00
sön
13:00    
Juniorer 17-19 År, Gaisgården 2 Konstgräs
Götaholms BK (P17) - GAIS (P17)1  -  3  
20
12:30
sön
12:30    
P06, Gamlestadsvallen konstgräs
P06 » 
Götaholms Bollklubb - Lundby IF
  -      
19
16:30
lör
16:30    
P09, Kviberg 51
P09 » 
Götaholms BK Vit - Slottsskogen/Godhem IF Röd
  -      
19
11:30
lör
11:30    
Herrarseniorer, Tingbergsvallen B
Tölö IF - Götaholms Bollklubb  -      
18
19:00
fre
19:00    
P07, Gamlestadsvallen konstgräs
P07 » 
Götaholms Bollklubb - Örgryte IS P07
1  -  6  
16
18:30
ons
18:30    
Juniorer 17-19 År, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Sävedalens IF (HJ) - Götaholms BK (HJ)0  -  3  
 
13
17:30
sön
17:30    
P07, Gamlestadsvallen konstgräs
P07 » 
Götaholms Bollklubb - Backatorp IF
3  -  2  
13
11:00
sön
11:00    
P10, Kareby Hed 12
P10 » 
Kareby IS Röd - Götaholms BK Blå
  -      
12
15:00
lör
15:00    
P06, Gamlestadsvallen konstgräs
P06 » 
Kullavik IF - Götaholms Bollklubb
  -      
12
12:15
lör
12:15    
Juniorer 17-19 År, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK (HJ) - Kinna IF (HJ)1  -  2  
12
09:00
lör
09:00    
P09, Påvelund 12 Konstgräs
P09 » 
Älvsborg FF Vit - Götaholms BK Vit
  -      
09
17:30
ons
17:30    
Herrarseniorer, Hjällbovallen konstgräsplan
Utbynäs SK - Götaholms Bollklubb  -      
08
18:30
tis
18:30    
Herrarseniorer, Gamlestadsvallen konstgräs
Götaholms Bollklubb - KF Velebit  -      
 
06
13:00
sön
13:00    
P07, Majvallen
P07 » 
Masthugget BK - Götaholms Bollklubb P07
5  -  7  
06
12:00
sön
12:00    
Juniorer 17-19 År, Lindevi IP 1 Konstgräs
Lindome GIF (HJ) - Götaholms BK (HJ)5  -  2  
06
12:00
sön
12:00    
P10, Bergsjövallen 22 Konstgräs
P10 » 
Götaholms BK Blå - Lekstorps IF
  -      
06
10:00
sön
10:00    
P06, Gamlestadsvallen konstgräs
P06 » 
Götaholms Bollklubb P06 - Dalen/Krokslätts FF Herrjuniorer
  -      
05
15:30
lör
15:30    
Juniorer 17-19 År, Ruddalen 2 Konstgräs
Utsiktens BK (P17) - Götaholms BK (P17)4  -  2  
05
14:00
lör
14:00    
P07, Slättadamms IP
P07 » 
BK HÄCKEN - Götaholms Bollklubb
5  -  3  
05
10:30
lör
10:30    
P09, Kviberg 51
P09 » 
Götaholms BK Vit - Sävedalens IF Röd
  -      
02
20:00
ons
20:00    
Herrarseniorer, Hjällbovallen 2 Konstgräs
Lunden Överås BK - Götaholms BK0  -  0  
FEBRUARI 2022
 
27
13:00
sön
13:00    
P07, Gamlestadsvallen konstgräs
P07 » 
Götaholms Bollklubb - Kortedala IF Svår
2  -  0  
26
12:00
lör
12:00    
Juniorer 17-19 År, Påvelund 1 Konstgräs
Älvsborg FF (HJ) - Götaholms BK (P17)  -      
26
10:05
lör
10:05    
P09, Gärdsåskolans sporthall
P09 » 
Götaholms Bollklubb - Hovås Billdal IF 1
  -      
26
10:05
lör
10:05    
P09, Gärdssåsskolan Sporthall
P09 » 
Götaholms BK - Hovås Billdal IF 1
  -      
26
10:00
lör
10:00    
P06, Gamlestadsvallen konstgräs
P06 » 
Götaholms Bollklubb - Kortedala IF
  -      
23
18:30
ons
18:30    
Juniorer 17-19 År, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Mölnlycke IF (HJ) - Götaholms BK (HJ)2  -  4  
 
19
14:30
lör
14:30    
P07, Bergsjövallen
P07 » 
Götaholms Bollklubb - Kortedala IF P07
1  -  1  
19
14:00
lör
14:00    
P06, Gamlestadsvallen konstgräs
P06 » 
Götaholms Bollklubb - IK Kongahälla
  -      
17
20:00
tor
20:00    
P07, Gamlestadsvallen konstgräs
P07 » 
Götaholms Bollklubb - Gais P07
0  -  0  
 
13
13:45
sön
13:45    
P07, Bohushallen sporthall
P07 » 
Ale United - Götaholms Bollklubb
  -      
13
13:45
sön
13:45    
P07, Bohushallen Sporthall
P07 » 
Ale United - Götaholms BK
  -      
12
10:05
lör
10:05    
P09, Gärdsåsskolan sporthall
P09 » 
Götaholms Bollklubb - Proletären FF 3
  -      
12
10:05
lör
10:05    
P09, Gärdssåsskolan Sporthall
P09 » 
Götaholms BK - Proletären FF 3
  -      
12
10:00
lör
10:00    
P06, Gamlestadsvallen konstgräs
P06 » 
Götaholms Bollklubb - Sävedlaen IF
  -      
08
19:00
tis
19:00    
Herrarseniorer, Backavallen 2 (GRATTS ARENA)
Hisingsbacka FC - Götaholms Bollklubb3  -  5  
 
06
14:00
sön
14:00    
P07, Gamlestadsvallen konstgräs
P07 » 
Götaholms Bollklubb - Partille IF P07
0  -  3  
06
12:00
sön
12:00    
Juniorer 17-19 År, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Kullavik IF (P17) - Götaholms BK (P17)1  -  8  
06
09:05
sön
09:05    
P09, Önneredskolan
P09 » 
Azalea BK - Götaholms Bollklubb
  -      
06
09:05
sön
09:05    
P09, Önneredsskolan
P09 » 
Azalea BK - Götaholms BK
  -      
05
14:30
lör
14:30    
P07, Majvallen
P07 » 
Masthuggets BK P07 - Götaholms Bollklubb
  -      
05
14:00
lör
14:00    
P06, Gamlestadsvallen konstgräs
P06 » 
Götaholms Bollklubb - Älvsborg FF
  -      
02
18:30
ons
18:30    
Juniorer 17-19 År, Åbyvallen 1 Konstgräs
Solängens BK (HJ) - Götaholms BK (HJ)0  -  3  
JANUARI 2022
 
30
16:00
sön
16:00    
P07, Gratts Arena Backavallen 2 konsgräs
P07 » 
Hisingsbacka FC - Götaholms Bollklubb
  -      
30
13:30
sön
13:30    
P06, Djupedalsplan konstgräs B-plan
P06 » 
Mölnlycke IF - Götaholms Bollklubb
  -      
30
12:15
sön
12:15    
Juniorer 17-19 År, Rydsbergsplan 1 Konstgräs
Lerums IS (HJ) - Götaholms BK (P17)  -      
30
10:05
sön
10:05    
P09, Lövgärdet Sporthall
P09 » 
Angereds IS - Götaholms BK
  -      
28
18:30
fre
18:30    
Juniorer 17-19 År, Bravida Arena
IF Warta (HJ) - Götaholms BK (HJ)  -      
28
18:30
fre
18:30    
Juniorer 17-19 År, Lemmingsvallens konstgräsplan
Utbynäs SK - Götaholms Bollklubb1  -  4  
27
20:00
tor
20:00    
P07, BRAVIDA ARENA
P07 » 
IF Warta - Götaholms Bollklubb
5  -  5  
 
23
12:15
sön
12:15    
Juniorer 17-19 År, Rydsbergsplan 1 Konstgräs
Lerums IS (HJ) - Götaholms BK (P17)  -      
23
10:50
sön
10:50    
P07, Provisorisk sporthall Backa
P07 » 
KF VELBIT VIT - Götaholms Bollklubb
  -      
23
10:50
sön
10:50    
P07, Provisorisk sporthall Backa
P07 » 
KF Velebit Vit - Götaholms BK
  -      
22
10:05
lör
10:05    
P09, Övrig plats
P09 » 
Götaholms Bollklubb - Hovås Billdal IF 2
  -      
22
10:05
lör
10:05    
P09, Gärdssåsskolan Sporthall
P09 » 
Götaholms BK - Hovås Billdal IF 1
  -      
 
15
14:05
lör
14:05    
P07, Gamlestadshallen
P07 » 
Götaholms Bollklubb - Näsets SK P08 Vinröd hemma
  -      
15
14:05
lör
14:05    
P07, Gamlestadshallen Sporthall
P07 » 
Götaholms BK - Näsets SK P08 Vinröd
  -      
15
14:00
lör
14:00    
Juniorer 17-19 År, Kviberg 2 konstgräs
IFK Göteborg (P17) - Götaholms BK (P17)2  -  2  
15
10:05
lör
10:05    
P09, Övrig platsGärdsåskolan sporthall
P09 » 
Götaholms Bollklubb - Hovås Billdal IF 3
  -      
15
10:05
lör
10:05    
P09, Gärdssåsskolan Sporthall
P09 » 
Götaholms BK - Hovås Billdal IF 1
  -      
DECEMBER 2021
 
31
fre
00:00    
Juniorer 17-19 År, Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - Stenungsunds IF  -      
27
18:30
mån
18:30    
P05 , Bravida Arena konstgräs
P05 » 
Götaholms Bollklubb - Älvsborg FF
8  -  1  
 
12
12:50
sön
12:50    
P07, Mölnlycke Idrottshall A-hall
P07 » 
FC Ljiljan Göteborg P08 Svart - Götaholms BK
  -      
11
16:05
lör
16:05    
P09, Frejaskolan Sporthall
P09 » 
Proletären FF 3 - Götaholms BK
  -      
 
04
14:05
lör
14:05    
P07, Gamlestadshallen Sporthall
P07 » 
Götaholms BK - FC Ljiljan Göteborg P07
1  -  3  
04
09:05
lör
09:05    
P09, Lärjehallen
P09 » 
Bergums IF Vit - Götaholms BK
4  -  3  
 
Sponsorer